منوی اصلی

تهیه و نصب تجهیزات شبکه

تأمین، نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی تجهیزات شبکه

طراحی و اجرای اصولی و استاندارد زیرساخت یک شبکه یکی از مهم‌ترین عوامل پایداری یک شبکه است. در این میان مواردی مانند استفاده از تجهیزات استاندارد و طراحی و اجرا با دید توسعه پذیری باعث پایداری بیشتر یک شبکه می‌شود.

در مجموعه گویا گستران وب در زمینه راه‌اندازی شبکه، تأمین تجهیزات و پشتیبانی آن تجربیات خوبی را کسب کرده‌ایم و آماده همکاری و مشاوره در این زمینه هستیم.


طراحی و ساخت اتاق سرور

در حال حاضر اکثر سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها حداقل دو الی سه سرور در محل مجموعه خودشان نگهداری می‌کنند. تأمین امنیت فیزیکی سرورها و همچنین حفاظت اطلاعات مهم و جلوگیری از دسترسی عموم کارمندان، فقط با قرار دادن آنها در یک اتاق عادی، کاری پر ریسک و غیراستاندارد است.

بهترین روش ایجاد یک اتاق سرور استاندارد است، که با متمرکز کردن شبکه و استفاده از منابع مشترکِ نگهداری باعث کاهش هزینه نیز می‌شود. هدف اصلی ساخت اتاق سرور، بالا بردن ایمنی در برابر نفوذپذیری است. اتاق سرور باید به صورتی پیاده سازی شود که در برابر حرارت یا عوامل محیطی و جوی و ایمنی، پایداری بالایی داشته باشد.


پشتیبانی شبکه

مشاوره، بروزرسانی و پشتیبانی انواع شبکه‌های کامپیوتری

امروزه در سازمان ها و شرکت ها در تمامی فرایند سیستم اداری خود نگه داری و مدیریت سرویس های شبکه و تحت وب یکی از الویت های مهم براي حفظ اطلاعات محسوب می شود.

شرکت گویا گستران وب با تجربه طولانی مدت که در این سال ها به دست اورده است با ارائه راه کارهای جدید و تحت قوانین استاندارد های جهانی می تواند در بخش پشتیبانی شبکه و سیستم های تحت وب در کنار شما برای آسایش فعالیت سازمان ها و شرکت ها باشد.