منوی اصلی

شرایط و ضوابط استفاده از خدمات گویا هاست

شرکت گویا گستران وب تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود، درصورت هرگونه سوءاستفاده از خدمات این سامانه، مسولیت و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر خواهد بود و گویا گستران وب هیچ‌گونه مسولیتی در این زمینه نمی‌پذیرد.

اهمیت اطلاعات و داده ها درهرتجارت و کسب و کار آنلاین بر کسی پوشیده نیست. همواره باید به صورت مرتب از اطلاعات بکاپ تهیه شود با این کار مطمئن می شوید که داده های شما همیشه جدید است. جهت جلوگیری از دست رفتن اطلاعات حتما بصورت منظم بک آپ گیری نمایید. بهتر است هر دو هفته یا هر یک ماه یکبار خودتان اطلاعاتی که بکاپ گرفته اید را چک کنید و مطمئن شوید که همه اطلاعاتتان بکاپ گرفته شده اند. توصیه اکید مینماییم که همیشه از اطلاعات خود، در مکانی خارج از خدمات گویا هاست نسخه پشتیبان تهیه نمایید تا در صورت بروز موارد غیرقابل پیش بینی، آسیبی به اطلاعات شما وارد نشود.


بدیهست که گویا هاست مسئولیتی در خصوص از دست رفتن اطلاعات و خسارات ناشی از عدم پشتیبانگیری برعهده نخواهد داشت.

 • گویا هاست متعهد می گردد كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات هاستینگ را با شرایط ذكر شده در مشخصات Plan ها و همچنین انتخاب كاربر ، باتوجه به فرمی كه كاربر ارسال میكند، به وی ارائه نماید.
 • عودت مبالغ پرداختی از جانب شما، پس از اقدام گویا هاست به ثبت سفارش شما، چه كلا" و چه جزئا" به هیچوجه امكان پذیر نمی باشد، ( بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده گارانتی برگشت پول.)
 • متقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه گو یا هاست بر طبق این فرم در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام رد و بدل كردن فایلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی را بنماید. متقاضی می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه در درون سایت خود قرار می دهد، با خود اوست و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه، متوجه گو یا هاست نمی باشد. متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین كپی رایت (حقوق تالیف) بین المللی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایتهای دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از Email خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.
 • متقاضی متعهد می شود كه نام اختصاصی (ID) و رمز عبور (Password) اختصاص یافته به خود را كه توسط گو یا هاست به وی اطلاع داده خواهد شد، نزد خود محفوظ نگه داشته و به فرد دیگری انتقال ندهد. متقاضی همچنین متعهد می شود كه حق استفاده از خدمات ارائه شده مندرج در این فرم را، در طول مدت استفاده از این خدمات ، بدون اجازه گو یا هاست به غیر واگذار ننماید. (در صورت بی توجهی به این امر اگر مشکلی متوجه گو یا هاست شود خسارت آن از کاربر اخذ می شود.)
 • اطلاعات شما برای ما بسیار ارزشمند است اما گویا هاست مسئولیتی در خصوص از دست رفتن اطلاعات شما و همچنین خسارات ناشی از عدم پشتیبانگیری برعهده نخواهد داشت.
 • در صورتیكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم جاری توسط گو یا هاست ، به هر علتی، چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر، كه از اراده گو یا هاست خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه گو یا هاست نخواهد بود و عودت مبالغ دریافت شده به هیچ عنوان ممكن نخواهد بود. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به Web Hosting ها، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (كلا شرایط خارج از قدرت و اراده گو یا هاست) اشاره نمود.
 • اگر از طریق سایت خریداری شده مشکلی برای سرور به وجود آید و بعد از بررسی مشخص شود این مشکل به موجب سهل انگاری کاربر اعم از نصب برنامه مدیریت محتوا با امنیت پایین ، استفاده از اسکریپت هایی که امنیت کافی ندارند و مواردی از این قبیل باشد موجب قطع شدن دسترسی کاربر به سرویس خواهد شد همچنین اگر نتیجه بررسی به صورتی باشد که به موجب آن کاربر عمدا این مشکل را برای سرور به وجود آورده باشد تمام هزینه ای که برای برطرف کردن مشکل داده می شود از کاربر اخذ می شود.
 • استفاده بیش از حد مجاز تخصیص داده شده به شما از سایت ، ارسال Spam ، استفاده نابجا از سایت و مواردی از این قبیل موجب قطع شدن دسترسی شما خواهد شد و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.
 • مسئولیت فایلها و مطالب موجود در سایت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتیبان ، تعویض كلمه عبور هر چند وقت یكبار ، مونیتور كردن فعالیتهای سایت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلی از سوی این موارد، مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.
 • از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما" با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
 • زمان تمدید دامنه ها ۶۰ روز می باشد , که این زمان ۶۰ روز به ۲ زمان ۳۰ روز تقسیم می شود , بعد از زمان انقضا دامنه صاحب امتیاز دامنه برای تمدید دامنه فقط ۳۰ روز مهلت دارد دامنه فوق را توسط شرکت گو یا گستران وب تمدید کند . بعد از ۳۰ روز , زمان سپری شد اگر صاحب امتیاز دامنه موفق برای تمدید دامنه توسط شرکت نشده است در ۳۰ روز دوم دامنه فوق را باید با هزینه جریمه که شرکت هزینه آن را اعلام می کند تمدید کند.