منوی اصلی

طراحی وب سایت

تحلیل،‌ طراحی و در نهایت اجرای وب سایت

اولین مرحله طراحی وب‌سایت آشنایی تیم ما با کسب‌وکار شماست، پس از آن بر اساس اطلاعات دریافتی فرآیند طراحی را آغاز می‌کنیم، شما همواره در جریان پیشرفت کار قرار خواهید گرفت تا اگر موردی از قلم افتاده باشد با هماهنگی یکدیگر آن را برطرف کنیم. پس از اتمام کار هم همیشه همراه شما هستیم تا در صورت نیاز پشتیبانی‌های لازم را انجام دهیم.

به دنبال ایجاد تعامل صحیح

معمولاً هدف اصلی ایجاد وب‌سایت گسترش تعاملات با مصرف‌کننده است. در این راستا ما اصولی را رعایت می‌کنیم تا به حداکثر بازدهی برسیم.

بررسی درخواست اولیه

در اولین قدم بررسی می‌کنیم که چه نوع وب‌سایتی برای مجموعه شما مناسب است. احتمال دارد شما به فروش آنلاین محصولات خود می‌اندیشید، ولی ما با توجه به تجربه‌ای که داریم ممکن است به جای یک فروشگاه اینترنتی یک سیستم ثبت سفارش آنلاین را پیشنهاد کنیم.

بررسی گروه مشتریان

درواقع وب‌سایت را نه برای شما ،بلکه برای مشتریان شما طراحی می‌کنیم. مخاطب اصلی وب‌سایت از جامعه مشتریان شما تشکیل شده است، پس ما با بررسی این افراد، سایتی را طراحی و پیاده ‌سازی می‌کنیم که برای مشتریان شما کاملا کاربردی و مفید باشد.

تحلیل برند و ایجاد سبک اختصاصی

هر مجموعه‌ای مثل یک انسان داری هویت است. یکی از تاکیدهای ما در چرخه طراحی وب‌سایت، طراحی ظاهر سایت منطبق بر سبک و هویت بصری برند شما است واین روش برای هر مجموعه و کسب‌وکاری ضروری است.

تست اولیه و آزمایش

بعد از انجام تحلیل و آنالیزهای لازم، به‌صورت آزمایشی و بدون انجام کد نویسی ظاهر و نحوه کار وب‌سایت را تست می‌کنیم و در این راه با نظراتی که از شما دریافت می‌کنیم نواقص و اشتباهات را برطرف می‌کنیم و آماده مرحله اجرا می‌شویم.

اجرا و بهینه سازی

پس از مرحله تست‌ها و تأیید نهایی، وارد فاز اجرایی می‌شویم، در این مرحله تمامی فرآیند کار با دقت و ریزبینی تمام انجام می‌شود و ما سعی می‌کنیم همیشه از آخرین و پایدارترین تکنولوژی‌ و ابزارها استفاده کنیم تا در آینده در مرحله پشتیبانی آسوده باشیم.

پشتیبانی و راهنمایی

پس از تحویل نهایی وب‌سایت ،قطعاً در مراحلی نیاز به پشتیبانی خواهد بود. ممکن است سیستم کاری و نحوه فروش شما تغییر کند یا محصول جدیدی را وارد چرخه فروش خود کرده باشید. در این مرحله ما برای همیشه پشتیبان و راهنمای شما خواهیم بود.

ابزارها و تکنولوژی‌های مورد استفاده

گروه گویا گستران وب همواره در تلاش است که از آخرین تکنولوژی‌های پایدار استفاده کند.

دنیای وب همواره در حال پیشرفت است و ما هم سعی می‌کنیم همیشه از آخرین تکنولوژی‌های روز باخبر باشیم. اما استفاده از آنها تا قبل از مرحله پایداری کار صحیحی نیست.

می توانید در لیست زیر برخی از ابزارها، زبان‌ها و نرم‌افزارهایی که ما از آنها در کار خود استفاده می‌کنیم را مشاهده نمایید. البته این تمام آن چیزی نیست که ما استفاده می‌کنیم ولی اینها در بالای لیست ما قرار دارند.

PHP
MySQL
Linux
Gulp
Git
CSS3
Sublime Text
HTML5
Trello
Gimp
pear
WordPress
VirtualBox
MVC & HMVC
jQuery
Zurb Fountdation
Google MAP
coffee & tea

پروژه‌های منتخب

طی مدت ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای انجام‌شده،‌ پروژه‌های بسیاری انجام داده‌ایم. در زیر بخشی از آنها را برگزیده‌ایم.

در مدت فعالیتمان تعداد زیادی پروژه طراحی و اجرا کرده‌ایم برخی از پروژه‌ها با توجه به در نظر گرفتن فاصله‌ی زمان اجرا تا کنون ممکن است از تکنولوژی‌های قدیمی استفاده کرده باشیم. ولی تلاش ما این است که همه وب‌سایت‌های تحت پشتیبانی خودمان را به روز نگه داریم.

لیست برخی پروژه‌ها